Pon - Sob 07:00 - 21:00

Niedziela nieczynne

+48 604 052 604

info.hydroklinika@gmail.com

Wykrywanie wycieków

Lokalizacja przecieków w instalacjach wodnych

z gwarancją skuteczności

Od wielu lat jesteśmy liderem w lokalizacji i usuwaniu przyczyn wycieków w Trójmieście i okolicach. Naszą dewizą jest skuteczne wykrywanie wycieków z jak najmniejszą ingerencją w konstrukcję. Naszą skuteczność oparta jest na dwóch podstawowych czynnikach profesjonalnym parku urządzeń do lokalizacji i ogromnemu doświadczeniu. Przeciek w domu czy firmie zawsze stanowi ogromny problem i czym później zostaje usunięty tym powoduje większą degradację materiałów i sprzętów w pomieszczeniach. Naszym ogromnym atutem jest również fakt, iż oprócz lokalizacji wycieku zajmujemy się naprawą uszkodzonej instalacji i usunięciem szkód wodnych powstałych na skutek zalania. Gwarantujemy jakość naprawionej instalacji jak również efektywność osuszania pomieszczeń i konstrukcji, które zostały zalane.

 

Wykrywanie wycieków ceny*

 

Lokalizacja wycieku w mieszkaniu o powierzchni do 100m2 – 1000 PLN

Lokalizacja wycieku w domu / mieszkaniu o powierzchni do 200m2 – od 1200 PLN

Lokalizacja wycieku w lokalu usługowym do 300m2 – 2000 PLN +23% VAT (powyżej ceny i warunki ustalane indywidualnie)

Lokalizacja wycieku na terenie zwenętrznym do 2000m2 – od 2500 PLN +23% VAT (powyżej ceny i warunki ustalane indywidualnie)

W innych przypadkach ceny ustalane są indywidualnie

 

* Podane ceny dotyczą lokalizacji jednego wycieku i są cenami orientacyjnymi bo nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkie okoliczności. W większości przypadków jednak ceny odpowiadają opisanym sytuacjom.

Hydroklinika

Gdańsk