Pon - Sob 07:00 - 19:00

Niedziela nieczynne

Hydroklinika

Gdańsk

+48 518 190 518

Info@osuszanie.eu

Hydro Klinika

Hydro Klinika to specjalistyczna firma zajmująca się wykrywaniem wycieków, naprawą uszkodzonych instalacji, pomiarami po zalaniu i procesem osuszania po zalaniu.

Usługi

Doświadczenie i narzędzia

Dlaczego my ?

Jesteśmy firmą specjalistyczną, której podstawowy zakres działalności to wykrywanie wycieków i wszelkiego rodzaju nieszczelności w instalacjach mieszkaniowych, domowych, biurowych i instytucjonalnych. Wykonujemy naprawy i modyfikacje instalacji grzewczych i wodnych po wykryciu wycieku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy zespół fachowców działający w ramach Pogotowia hydrauliczno - kanalizacyjnego, które szybko dojeżdża na miejsce i sprawnie usuwa awarie. Kolejnym bardzo istotnym zakresem naszej działalności jest szeroko pojęte usuwanie szkód wodnych nazywane potocznie osuszaniem po zalaniu. Zajmujemy się przede wszystkim usługami specjalistycznymi związanymi z efektywnym osuszaniem konstrukcji, stref podposadzkowych i innych powierzchni i pomieszczeń w których wymagane są najwyższej klasy urządzenia.

Dwa kluczowe czynniki, które świadczą o naszej przewadze konkurencyjnej to wieloletnie doświadczenie a dzięki temu głęboka wiedza w naszej specjalizacji i profesjonalny park urządzeń. Pracujemy na najwyższej klasy urządzeniach wiodących firm z naszej branży.

 

Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas usługi lokalizacji i usuwania awarii odbywały się z jak najmniejszą ingerencją w istniejące konstrukcje i powierzchnie. W przypadku osuszania naszą domeną jest czyste, ciche i efektywne energetycznie zrealizowanie procesu wraz z pełnym wsparciem w zakresie rozliczenia z ubezpieczycielem.

Efektywne osuszanie posadzkowe w trybie ssącym i tłoczącym.

Lokalizacja przecieków na sieciach wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych.

Technologie osuszania konstrukcji i pomieszczeń.

Hydroklinika

+48 518 190 518

Info@osuszanie.eu

Usługi