Pon - Sob 07:00 - 19:00

Niedziela nieczynne

Hydroklinika

Gdańsk

+48 518 190 518

Info@osuszanie.eu

 

Usługi

Prowadzimy komplementarne usługi związane z wykrywaniem wycieków, usunięciem przyczyny wycieku i kompelksowym osuszaniem konstrukcji i pomieszczeń na skutek zalania.

Osuszanie podposadzkowe

Efektywnie, cicho i czysto

Osuszanie stref izolacji jest konsekwencją zalania wynikającego z awarii instalacji lub przyczyny zewnętrznej. W skutek tych zdarzeń dochodzi do zalania konstrukcji podłogi, która złożona jest z kilku warstw. Aby usunąć tego typu szkodę wodną niezbędne jest wykorzystanie pomp ciśnieniowych, separatorów wody i osuszaczy adsorpcyjnych. Zobacz więcej na temat technologii osuszania podposadzkowego tutaj

Wykrywanie wycieków

Profesjonalna lokalizacja przecieku

Wykrywanie wycieków to jeden z najbardziej złożonych i skomplikowanych procesów. Bardzo często mamy do czynienia z niewielkim wyciekiem zlokalizowanym w zabudowanej części pomieszczenia, które konsekwentnie degraduje ściany i podłogi powodując wysokie straty. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt do lokalizacji umożliwia nam precyzyjne wykrycie i wyeliminowanie przyczyny.

Osuszanie po zalaniu

Dopasowane metody do rodzaju szkody

Osuszanie budynków ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni i warunków panujących w pomieszczeniach. Na podstawie wcześniejszych pomiarów i diagnozy dobieramy najbardziej efektywne metody osuszania z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Naprawa instalacji po wycieku.

Zanim rozpoczniemy osuszanie

Przed rozpoczęciem usuwania skutków szkód wodnych przeprowadzamy profesjonalne naprawy instalacji w których wystąpił wyciek. Najwyższa jakość stosowanych materiałów, profesjonalny sprzęt i doświadczenie mają na celu zagwarantowanie aby ponownie nie doszło do wycieku w naprawionej części instalacji.

Hydroklinika

+48 518 190 518

Info@osuszanie.eu

Usługi

.