Pon - Sob 07:00 - 21:00

Niedziela nieczynne

Hydroklinika

Gdańsk

+48 604 052 604

info.hydroklinika@gmail.com

Certyfikat IICRC®

Hydroklinika jest aktualnie jedyną firmą na Pomorzu posiadającą certyfikat w zakresie WRT i OCT.

Co to jest IICRC ?

 

IICRC to Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification, organizacja non-profit dla branż Restytucji, Czyszczenia i Inspekcji. IICRC, pierwotnie nazwany International Institute of Carpet and Tapolstery Cleaning Inc. (IICUC), został założony w 1972 roku przez Eda Yorka. Od momentu powstania w 1972 roku IICRC przekształciło się w globalną organizację z ponad 60 000 aktywnych certyfikowanych techników i ponad 6 000 certyfikowanych firm na całym świecie.

CERTYFIKAT

CERTYFIKAT

WRT

WRT

Hydroklinika uzuskała certyfikaty Water Damage Restoration Technician (WRT) i Odor Control Technician (OCT).

 

WRT to certyfikacja obejmująca lepsze zrozumienie szkód spowodowanych przez wodę, ich skutków i technik osuszania konstrukcji. Profesjonalne przygotowanie do zrozumienia procedur niezbędnych do usuwania szkód wodnych.

 

OCT to certyfikacja obejmująca źródła zapachu, proces wykrywania, teorię kontroli zapachu, sprzęt, opcje chemiczne i zastosowania. Szkolenie w zakresie usuwania zapachów powodowanych przez źródła biologiczne, takie jak rozkład, pleśń, źródła spalania, oraz źródła chemiczne, takie jak wycieki oleju opałowego lub lotne związki organiczne.

Certyfikat IICRC®