Pon - Sob 07:00 - 19:00

Niedziela nieczynne

Hydroklinika

Gdańsk

+48 518 190 518

Info@osuszanie.eu

Certyfikat IICRC®

Hydroklinika jest aktualnie jedyną firmą na Pomorzu posiadającą certyfikat w zakresie WRT i OCT.

Co to jest IICRC ?

 

IICRC to Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification, organizacja non-profit dla branż Restytucji, Czyszczenia i Inspekcji. IICRC, pierwotnie nazwany International Institute of Carpet and Tapolstery Cleaning Inc. (IICUC), został założony w 1972 roku przez Eda Yorka. Od momentu powstania w 1972 roku IICRC przekształciło się w globalną organizację z ponad 60 000 aktywnych certyfikowanych techników i ponad 6 000 certyfikowanych firm na całym świecie.

IICRC

IICRC

 

 

Hydroklinika uzuskała certyfikaty Water Damage Restoration Technician (WRT) i Odor Control Technician (OCT).

 

WRT to certyfikacja obejmująca lepsze zrozumienie szkód spowodowanych przez wodę, ich skutków i technik osuszania konstrukcji. Profesjonalne przygotowanie do zrozumienia procedur niezbędnych do usuwania szkód wodnych.

 

OCT to certyfikacja obejmująca źródła zapachu, proces wykrywania, teorię kontroli zapachu, sprzęt, opcje chemiczne i zastosowania. Szkolenie w zakresie usuwania zapachów powodowanych przez źródła biologiczne, takie jak rozkład, pleśń, źródła spalania, oraz źródła chemiczne, takie jak wycieki oleju opałowego lub lotne związki organiczne.

Hydroklinika jest również laureatem konkursu Orły Hydrauliki

Hydroklinika

+48 518 190 518

Info@osuszanie.eu

Usługi

Certyfikat IICRC®